📞 0332 881 63 74 - 📬 info@turanlarinsaat.com.tr     

KURUMSAL

TURANLAR İNŞAAT


30  Yıldır Bölgemizde Lokomotifi İnşaat Sektörü Olan TURANLAR İNŞAAT Kendini İspatlamış Bir Aile Şirketidir. Hazır Beton Santrali, Akaryakıt İstasyonları, Mobilya ve Beyaz Eşya ,Yapı Market ve Lastik Ticareti İle İstihdam Yapıp Son Olarak Bünyemize Agrage Tesisini  Dahil Etmiştir.

Uzun Yıllardır Hizmet Vermekte ve Verecek Olan Firmamızın Geleceğe Dair Uzun Soluklu Planları İle Müşterilerine Daha Geniş Çaplı Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır

 

Turanlar Grubu Olarak ILGIN ve KONYA da Başlayan,Hizmetlerimiz; Şuan  Türkiye Geneline Açılacak Kadar İlerlemiştir.

İnşaat Sektörü ile ilk Adımı Atarak Başlayan Firmamız, Zamanla Kendini Geliştirmiş ve Bir Çok Farklı Dalda Ticaret Ağını Yaygınlaştırmıştır.

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız : 0332 8816374

 

Sektöründe Vermiş olduğu Hizmet Alanları Dahilinde Yenilikçi Bakış Açısı İle Her Zaman Kendini Yenileyen Bir Firma Olarak Hizmetinizdeyiz.

 

Her zaman
ilk olmayı ve zoru başarmayı hedefleyen TURANLAR aile şirketleri gurubu; GELECEĞE ATILAN TEMEL sloganıyla hizmet vermektedir.

Şişli ESC Bayan bebek bezi molfix molfix bebek bezi sleepy bursa travestiler akbük araç kiralama ölüdeniz araç kiralama bodrum havalimanı araç kiralama hacklink hizmeti